Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

mini kot

 

Kot Tosiek z domu Ramzes

Kot Tosiek z domu Ramzes, uratowany dzięki czipowi, historia z happy end-em. Został znaleziony w nocy, biegał za ludźmi, każdy go głaskał ale nikt nie zainteresował się dlaczego, tym bardziej, że w tej okolicy nigdy nie był widziany. Jego białe futerko było umorusane. Wbiegł za mną do klatki schodowej, obawiał się schodów, więc wzięłam go pod pachę i zaniosłam na górę. Czuł się w mieszkaniu jak u siebie, inne koty prychały, a kotek odchodził je albo siedział w kąciku. Szybko znalazł wygodne miejsce do leżenia, do łóżka trafił też całkiem szybko. Niesamowity pieszczoch, głaskanie, mruczenie, patrzenie prosto w oczy mówiące jeszcze, jeszcze jestem taki stęskniony. Wybiegł z domu przez otwarte drzwi na klatkę schodową, czymś przestraszony zbiegł szybko w dół z 9 piętra, drzwi na zewnątrz były otwarte i tak zaginął. Nie było go dwa tygodnie. Dzięki czipowi kotek Tosiek z domu Ramzes wraca do swojej rodziny. Zaginięcie kota zgłoszone było na Paluchu, opiekunowie również tam byli i tak uratowali, bo zaadoptowali 6-cio tygodniowego szczeniaczka, tak, że kotek będzie miał towarzystwo. Szanowni Państwo, czipujcie swoich pupili a przede wszystkim, pilnujcie ich bardzo. Aż dziw bierze, że kocurka nie spotkało nic złego z jego bardzo ufnym charakterem.

 

 

Podziel się