Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

czarek2018 1

Czarek ur. 04. 2018 r.

Kotek Czarek w niedzielę 28.10.2018 zamieszkał w nowy domu z super uroczą kotką Haidi,która rok temu była od nas adoptowana.

Czaruś nie był bardzo zestresowany,nie chował się ,z zaciekawieniem zwiedzał mieszkanie.Koteczka Haidi była mocno zaskoczona nowo przybyłym kotkiem.
Ciekawa i ostrożna bacznie obserwowała kocurka.Było trochę pchy..... ale zarówno Haidi jak i Czarek są kotkami cudownego,łagodnego charakteru  więc z pewnością za jakiś czas zakumplują się na dobre.Haidi.Jak tylko Czaruś zacznie już śmiało biegać używając w pełni osłabionej jeszcze łapki zaliczą nie jedną zabawę w "berka".
Czarek ma trzy łapki ,tylną ma amputowaną po wypadku samochodowym kiedy był bezdomnym kotkiem.
Życzymy już tylko długich lat życia w zdrowiu całej kocio ludzkiej rodzine !!!!

 20181028 131821


Uroczy kocurek którego zaraz na początku kociego życia spotkała tragedia. Został dotkliwie potrącony przez samochód.Kiedy został przyniesiony do lecznicy okazało się że nie staje na łapki a jedna z nich jest tak uszkodzona i nadaje się tylko do amputacji.Zapadła decyzja o uśpieniu ponieważ zazwyczaj ludzie nie chcą adoptować kalekich zwierząt .Jednak dzięki prośbom osób zaprzyjaźnionych z lecznicą kocurek żyje.Został zoperowany ,jedna łapka została amputowana.Na szczęście kocurek zaczął chodzić na zdrową tylną łapkę.Potrzebuje jednak rehabilitacji ponieważ w łapce jest zanik mięśni i lekki przykurcz. Oczywiście jak tylko można było łapka była systematycznie ćwiczona w lecznicy w której jeszcze przebywa. Ponieważ został zaszczepiony potrzebne jest kilka dni na przeprowadzkę do nowego miejsca. Lada dzień przyjedzie do Fundacji. Będzie wymagał dalszej rehabilitacji w/g zaleceń lekarzy, pod których opieką był w lecznicy. Będzie potrzebna osoba, która mogłaby kotka rehabilitować w miejscu gdzie będzie przebywał (Żoliborz) lub zostanie w jednej z lecznic specjalizujących się takimi i innymi przypadkami. Czarek jest bardzo miłym, przytulaśnym kocurkiem zsocjalizowanym z innymi kotami.
Odrobaczony, wykastrowany. Super maluch. Najlepiej by było gdyby zamieszkał w domu stałym z innym miłym kotkiem. Wówczas miał by motywację aby więcej chodzić a tym samym ćwiczyć łapkę.
Bardzo proszę przekazać wieści o maluchu do znajomych, przyjaciół. Im więcej osób zobaczy Czarka, tym będzie miał większą szansę na dom, którego tak bardzo potrzebuje.

Tel. w sprawie adopcji 693349978

 

 

Podziel się