Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

dary 01 2014 3Dary dla zwierząt

W dniu 05 stycznia 2014 r. Ania Kosicka wraz z rodzicami i młodszymi braćmi przywiozła do Fundacji zebrane przez nią dary dla zwierzaków. Ania uczy się w czwartej klasie w trybie Edukacji Domowej. Ta młoda działaczka na rzecz zwierząt jest wybitnie utalentowana pod każdym względem i ma ogromne, złote serce!

W listopadzie 2013 r. samodzielnie wyszukała w internecie organizację, której podopiecznym pragnęła pomóc. Porozwieszała zrobione wcześniej własnoręcznie plakaty z apelem o dary dla zwierzaków. Rozmawiała również z właścicielami sklepów apelując o wsparcie. Oczywiście bardzo dużym wsparciem i pomocą w zbiórce zasłużyli się także rodzice Ani, bez których akcja nie byłaby możliwa.

Z przyniesionych darów zwierzaki były ogromnie zachwycone, Ania osobiście poczęstowała smakołykami psiaki Sarę i Markiza, kotki bardziej nieśmiałe niestety nie uczestniczyły bezpośrednio w przyjęciu darowizny, ale oczywiście po wyjściu darczyńców bardzo były zainteresowane pysznościami.

Bardzo serdecznie dziękujemy Ani za wytrwałość i gorące serce dla zwierzaków, także dziękujemy za pomoc i wsparcie jej rodzicom. Dzięki nim futrzaki mają wyjątkowoą frajdę ze smakowitości, których na co dzień nie dostają.

 

Przyniesione dary to:

* sucha karma dla psów - 12,5kg (sucha karma na wagę i w opakowaniach, smakołyki, próbki)

* mokra karma dla psów - 2.5 kg (saszetki, kiełbaski)

* sucha karma dla kota (sucha karma na wagę i w opakowaniach,próbki,smakołyki) Mokra karma dla kota 0.72kg (saszetki)

* ryż - 6 kg

* sianko - 1 kg

* ręczniki duże - 3 szt.

* duże poduszki - 2 szt.

* duża kołdra - 1 szt.

Podziel się