Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

 

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

aukcja na rzecz zwierzątSzanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 19 października 2013 r. w Galerii Mostra, Leny Strużyńskiej w Warszawie na ul. Chocimskiej 35 m. 25 odbyła się Aukcja dzieł sztuki pod nazwą Wam dla ducha, Nam dla brzucha. Organizatorem aukcji była galeria Mostra i Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis a jej celem było uzyskanie funduszy na rzecz potrzebujących zwierząt, ich leczenie, żywienie i ratowanie "braci mniejszych", podopiecznych Fundacji.

Zaprosiliśmy gości na godzinę 17-ą, o której otworzyliśmy wystawę wszystkich podarowanych na aukcję prac polskich artystów. W ładnych wnętrzach Galerii, pośród przepięknych dzieł sztuki, w dyskretnym oświetleniu, w zapachu płonących świec z kieliszkiem wina w ręku, wędrowaliśmy oglądając, podziwiając i dyskutując o pracach, które będą licytowane.

 Na ścianach wisiały obrazy olejne na płótnie, małe i duże formy, akwarele i grafiki, kolaże, obrazy na papierze, zdjęcia, wydruki giclee i hafty na płótnie, duży wybór technik artystycznych bardzo nas cieszył. Na stolikach stały instalacje artystyczne, piękne rzeźby oraz cegiełki w postaci linorytów Małgorzaty Jaskłowskiej, "portrety pamięciowe" Krzysztoffa Skaina Maya, pięknie oprawione portrety zwierząt wykonane przez Jerzego Gila - artystę amatora oraz bardzo ciekawie oprawione zdjęcia kotów Maryli Weiss.

Przed licytacją, wieczór uświetnił występ, mini koncert Zuzy Gaińskiej z zespołu Menażeria Pani Zuzy, usłyszeliśmy kilka pięknych nastrojowych ballad. Otwarcia licytacji prac dokonała Pani Prezes Fundacji Canis, Danuta Skarbek, która przywitała wszystkich obecnych, podziękowała im za liczne przybycie i życzyła wielu wrażeń i udanych licytacji, jako okazji do nabycia cennych dzieł za okazyjną cenę, która jednocześnie wesprze podopiecznych Fundacji.

Licytację od godziny 19-ej poprowadzili aktor Sebastian Konrad oraz Jacek Gintowt. Aukcja przebiegała w bardzo miłej atmosferze, pośród fal śmiechu i humoru. Pod młotek poszły obrazy, które ofiarowali: Krystyna Brzechwa, Jakub Dominik, Bogna Gniazdowska, Leszek Jampolski, Stanisław Młodożeniec, Dominika Owczarek, Katarzyna Markiewicz, Uta Przyboś, Józef Wilkoń, Maryla Weiss, Maria Znosko, Anatol Karoń, Andrzej Popiel, Krzysztoff Skain May, artyści z zagranicy: Maria Elsner Michalska (Francja), Katarina Hård (Szwecja), Aldo Mignano (Włochy).

W czasie aukcji wylicytowano kilka prac i sprzedano kilkanaście cegiełek.

Chcielibyśmy podziękować serdecznie wszystkim Darczyńcom, którzy ofiarowali swoje prace na naszą aukcję, dziękujemy Pani Lenie Strużyńskiej za udostępnienie Galerii Mostra i za wspaniałą organizację, dziękujemy wszystkim osobom, które zakupiły prace na aukcji i zakupiły cegiełki oraz wszystkim gościom obecnym na licytacji.

Prezes Fundacji Opieki nad Zwierzętami Canis

Danuta Skarbek

 

Podziel się

Aktualności

Czarek - kot po wypadku znalazł dom

czarek2018 1

Więcej…

Amorka znalazła dom

Więcej…

Dobrywet

Polecamy całodobową lecznicę weterynaryjną Dobrywet w Bobrowcu pod Piasecznem, która posiada Ośrodek Rehabilitacji zwierząt z możliwością zakwaterowania pacjenta na cały okres terapii. 

Zabiegi: 

Hydroterapia (bieżnia wodna), akupunktura, laseroterapia, sonoterapia, magnetoterapia, elektroterapia i inne.

Kontakt: tel.: 796-44-11-29

Zapraszamy. 

http://dobrywet.com/index.php/rehabilitacja

Facebook Dobry Wet

Fleksi znalazła dom

suczka Fleksi

Więcej…

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Więcej…

Frotka znalazła dom

frotka1

Więcej…

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Panią Danutę Skarbek.

Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym, zagubionym, wyrzucanym zwierzętom oraz w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście.


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner