Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

 

aisza 2018 6
 
Zdjęcie z dnia adopcji kotki Aiszy.Co prawda koteczki nie widać ale z całą pewnością siedzi sobie w kartonie a kocurek Leon przygląda się uważnie  zaciekawiony nowo przybyłą koleżanką. na fb i do galerii koteczki Aiszy
 
aisza 2017 3
 
 
 
 
 
 
Aisza ur.03.2016r.
Urocza koteczka Aisza została adoptowana w lipcu tego roku do drugiej koteczki . Aisza od razu chciała się przywitać ale rezydentka absolutnie była przeciwna bliższej znajomości. W jednej chwili chciała atakować, innym razem uciekała. Była rozdrażniona. Mijał dzień za dniem i niestety nie było wcale lepiej . Aisza zaczęła się bać . Mimo różnych sposobów koteczka Hikari nie polubiła Aiszy. Tak też 09 sierpnia 2018 Aisza wróciła do nas. Na początku była trochę przestraszona ale szybko poznała miejsce i zwierzaki. Zdjęcie w koszyczku to zdjęcie zrobione w godzinę po powrocie . Mamy ogromną nadzieję że ta cudowna koteczka o super fajnym charakterze znajdzie jeszcze dobry dom , było by super gdyby miała kumpla lub kumpelę z którymi mogła by np.pobawić się w berka , pobiegać za piłeczką . Nie przepada za psami ale bardzo spokojny psiak nie biegający za kotkiem mógł by być. Kocia bardzo lubi rozmawiać,opowiadać po kociemu.
Bardzo proszę o przesłanie ,udostępnienie do znajomych wieści o Aiszy, dzięki temu może znaleźć dom na całe kocie  życie.
tel.w sprawie adopcji 693349978
 

 

 

 

Młodziutka i śliczna Aisza nadal oczekuje na dom. Nadal stroni od innych kotków i lęka się psów .
Główny jej rejon to parapet okienny. Mimo to bardzo chce się bawić i bawi się na ile ograniczona powierzchnia, na jakiej przebywa, pozwala na to. Wspina się po siatce okiennej urozmaicając sobie w ten sposób czas oczekiwania na nowy stały dom. Wzięta na ręce i zaniesiona nieco dalej wyrywa się i ucieka oczywiście na parapet, dzisiaj wyjątkowo wskoczyła na biurko ale tylko na chwilkę.
 
Upomina się o ulubione jedzeni,e którym jest gotowane mięso z kurczaka, dzięki temu poprawiła się i matowe zniszczone futerko stało sięaisza2018 2m zdrowe i lśniące . Oczywiście suchą karmę chrupie , puszki tyle o ile, surowego mięsa nie chce. Kiedy została przyniesiona do Fundacji była chudziutkim kotkiem. Jej drobna budowa wskazywały na to, że jej dotychczasowe życie nie było luksusowe.
Od czasu do czasu próbuje ostrożnie zaczepiać inne kotki ale wycofuje się szybko. Gdyby zamieszkała z łagodnym i cierpliwym kotkiem z pewnością zaprzyjaźniła by się.
 
Bardzo lubi być głaskana i chętnie zastawia główkę do miziania. Czule patrzy w oczy prosząc o więcej.
 
Przypominam, że nie jest nosicielem Fiv I FelV. Jest wysterylizowana, odrobaczona , zaszczepiona. Oczywiście zaczipowana.
 
Bardzo proszę o udostępnienie wieści o Aiszy do jak największego grona znajomych,przyjaciół. Dzięki temu ta młodziutka koteczka może znaleźć bardzo dobry dom na całe kocie życie.
tel w sprawie adopcji 693349978
 
----------------------------------------

Historia Aiszy

Koteczka przyniesiona została w sierpniu 2017 r, do lecznicy weterynaryjnej jako kotka wolno żyjąca. Była bardzo chuda, zapchlona. Badanie krwi nie wykazało problemów zdrowotnych. Wykonane zostały również testy na FelV i FiV, które wyszły ujemne.Aisza została odpchlona,odrobaczona ,wysterylizowana i zaszczepiona.Po kilkudniowym pobycie w lecznicy koteczka okazała się bardzo miła , delikatna i grzeczna. Bardzo lubi być głaskana. Brana na ręce delikatnie wyrywa się ale nie drapie ani nie gryzie.

 

Szkoda było lekarzom aby kotka wróciła w poprzednie miejsce bytowania ( Warszawa Włochy-ogródki działkowe) i szukali, szukali kogoś kto ja pokocha, niestety nikt nie zgłosił się aby kotkę adoptować . Czas mijał i kocia musiała już opuścić lecznicę i zwolnić miejsce innemu kotu. Nie mając już innej szansy na dom choćby tymczasowy Aisza trafiła do Fundacji Canis. Obecnie przebywa w towarzystwie kocio psim.

Na początku nie była szczęśliwa z tego powodu, bała się każdego zwierzaka. Jednak po kilku dniach trochę “ochłonęła” i zaczęła jeść,przemieszczać się .Kontaktu z innymi zwierzakami unika cały czas.Wygląda na to że kocia najchętniej chciała by zostać jedynaczką ew. jeden spokojny zwierzak nie był by dużym problemem.

Koteczka delikatnie głaskana mruży oczy, cichutko mruczy zadowolona. Nie upomina się sama o głaskanie, nie jest jeszcze taka śmiała . Jednak kiedy zamieszka w swoim domu z pewnością nabierze odwagi i będzie cudownym, milutkim i bardzo kochanym członkiem rodziny.

Aisza jest bardzo młodą, zdrową koteczką tak więc kiedy zamieszka w upragnionym domu będzie żyła długo i szczęśliwie, bo tylko takiego domu szukamy dla Aiszy.

te.693349978

 

 

Podziel się