Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Lala2

 

Lala, ur. 02. 2013 r.

Dostaliśmy (7,07,2014) 2 zdjęcia Lali, która w nowym domu ma imię Pola i liścik "To moje  2  córeczki, które uwielbiają zlew i wodę. Polusia i Karolcia nawet zasypiaja czasami w zlewie :)"

Śliczna, młoda koteczka podbiegła do samochodu, który akurat zaparkował i zaczęła biegać wokół niego z podniesionym ogonkiem, głośno miaucząc. Od razu dała się wziąć na ręce i głaskać. Jej futerko było matowe i szorstkie od brudu.

Po zabraniu kotki do domu okazało się, że była też bardzo wygłodzona, przez pierwsze dni bardzo dużo jadła i piła wielkie ilości wody. Od początku potrafiła korzystać z kuwety.

 

Badania weterynaryjne wykazały, że jest całkowicie zdrowa, więc została odrobaczona, zaszczepiona, a w końcu wysterylizowana. W domu tymczasowym koci rezydenci potraktowali koteczkę nieprzychylnie, pomimo jej pozytywnego do nich nastawienia. Na szczęście po paru dniach nauczyła się, że pomaga machnięcie łapką i ofuknięcie napastnika i tak zaczęła sobie radzić w kocim stadzie.

Jest kotką przemiłą, bardzo grzeczną, lubi się bawić - ale bez szaleństw. Teraz już bawi się i śpi z kocimi towarzyszami, spory dawno się skończyły. Przez jakiś czas bardzo bała się psów, ale ponieważ jej nie zaczepiały, już do nich przywykła, choć wciąż jest ostrożna. W domu zastępczym jest dużo psów i kotów - jedna osoba nie jest w stanie zaspokoić ich potrzeb uczuciowych.

Lala bardzo pragnie towarzystwa człowieka i jego pieszczot. Tęskni za własnym domem i kimś, kto poświęci jej swój czas i odwzajemni miłość.

Więcej informacji o kotce pod tel.: 693-34-99-78.

Podziel się