Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Pimpa-portret1 kot kotek kicius kocur kocisko kotka koteczka do adopcji warszawa

Pimpa 

Siedziała przez dwa dni na klatce schodowej skulona i przerażona. Przechodzący ludzie zupełnie jej nie zauważali, bądź nie chcieli zawracać sobie głowy kotem.

Na drugi dzień listonosz poinformował wolontariusza o siedzącej na schodach kotce. Sam niestety nie mógł jej wziąć, ponieważ ma już cztery znalezione koty.

Niestety nikt z lokatorów budynku nie przyznał się do Pimpy. Podobno pierwszego dnia, kiedy została zauważona miała lekko zakrwawiony pyszczek. Być może wypadła przez okno (pogoda była bardzo ładna). Wielu właścicieli bardzo często (niestety) nie szuka swoich pupili uważając, że „głupi to wypadł”! Smutna rzeczywistość.

Koteczka była czyściutka, bardzo przyjazna i głodna oczywiście. Jest drobnej budowy, zdrowa, została zaszczepiona, testy FiV i FelV ujemne.

Obecnie przebywa w pomieszczeniu piwnicznym. Jest bardzo biedna - wspina się na paluszkach żeby zobaczyć świat przez małe okienko, próbuje wybiec na korytarz piwniczny, brakuje jej również kontaktu z człowiekiem. Martwimy się, że Pimpa zacznie być mocno zestresowana swoją sytuacją, co może spowodować, że wpadnie w depresję lub zrobi się agresywna. Jak na razie jest bardzo miła. Może śmiało zamieszkać z innym kotkiem.

Pimpa jest wysterylizowana. Mała przyjaciółka Stefcia zamieszkała w nowym domu z innym kotkiem. Teraz Pimpa jest sama. Nadal przebywa w pomieszczeniu piwnicznym. Jest bardzo stęskniona kontaktu z człowiekiem.

tel: 693349978

Podziel się