Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

afera 2017 35

 
trzymaliśmy pozdrowienia i nowe zdjęcia oraz wieści o kotkach które zostały adoptowane z Fundacji Canis kilka lat temu kotka Afera i Skierka.Jak widać mają się świetnie i kochają swoją panią Iwonkę bardzo ,widać wyraźnie jak się przytulają szczęśliwe.Dzięki jednej z kotek powstał wiersz o Porannej Aferze. (kwiecień 2018)
 
aferaskierka dom18 1
 
aferaskierka dom18 3
------------------------------------
 
14.września minęła czwarta rocznica kiedy to kotka Afera ( tricolor)zamieszkała w nowym domu.Otrzymaliśmy z tej okazji najnowsze zdjęcia pięknej koteczki.Nie obyło się bez pozdrowień od uroczej kotki Skierki która była adoptowana z Fundacji 10 lat temu ( biała).
Bardzo dziękujemy pani Iwonce za pamięć i wspaniałą opiekę nad pupilkami ❤
 
afera 2017 30

afera 2017 31

 

 

 

Afera znalazła  dom 14 września


"Afera czuje się w swoim nowym domu coraz pewniej. Minęły dopiero dwa tygodnie a Ona już pięknie ułożyła sobie stosunki z ludźmi. Łasi się, przytula, doprasza o głaskanie. Trochę jednak ucieka przed swoimi starszymi przyjaciółkami, Pyćką i Skierką, wydaje ostrzegawcze, "groźne" pomruki. Ale one nic sobie z tego nie robią, ufam więć, że pewnego dnia da za wygraną i wyjdzie po prostu ze swojego pokoju, bo widzimy, że coraz bardziej jest ciekawa całego mieszkania. Nie dała mi jednak szansy zrobić zdjęcia ale to chyba kwestia niedługiego czasu." - wiadomość z nowego domu Afery

 

"Tak jak się tego spodziewaliśmy, Afera zadomowiła się u nas prawie na dobre. Jutro minie miesiąc, od kiedy zawitała do naszego domu, który zaakceptowała jako swój. Poczucie bezpieczeństwa i ciekawość sprawiły, że wyszła ze swego azylu, jakim jest średni pokoj i zwiedza całe mieszkanie. Ucieka tylko wtedy, gdy nasza najstarsza kotka, seniorka, broniąc swojego terytorium (wygodny fotel) ostrzegawczo fuka. Ufam, że i to z czasem minie.

Ulubionym miejscem Afery jest parapet, a na nim sporych rozmiarow pudełko po butach. Stamtąd zachwyca nas spojrzeniem swoich trochę tęsknych zielonych oczu.

Często tulę je obie naraz: moją ukochaną miniaturową Skierkę, która jest u nas już od sześciu lat i Aferkę, nasz nowy koci skarb." - 14.10.2013

 

(ur. w czerwcu 2009)
Śliczna, mała koteczka wraz z rodzeństwem została uratowana 10.08.2009 r. od niechybnej śmierci. Aferka jest jeszcze troszkę bojaźliwa, ale robi postępy w zaprzyjaźnianiu się z człowiekiem.

 

Podziel się