Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

niunka_m ur. w 2008

Jako bardzo młoda kotka przyszła do jednej z podwarszawskich firm.Karmiona,głaskana okazała się super miłą ,kontaktową koteczką.Wpuszczana do środka  wcale nie pragnęła wychodzić na zewnątrz.Niestety zawsze o godz.16.00 jest "wystawiana" na zewnątrz.Niuńka jest małą koteczką o pięknym lśniącym futerku.Jest zdrowa ,wysterylizowana,zaszczepiona,odrobaczona. Kiedy przebywała w lecznicy po sterylizacji,zazwyczaj siedziała na fotelu, lub na kolanach lekarza, okazało się również że jest gadułą.

Lgnie do wszystkich ,kto tylko chce ją pogłaskać,nie jest to dobra cecha kotki wychodzącej, łatwo może być skrzywdzona. Nie doświadczyła niczego złego ze strony człowieka.Biorąc pod uwagę jak bardzo nie chce wychodzić (przebywając w lecznicy bała się kiedy zobaczyła drzwi otwarte na zewnątrz), kicia bez problemu może zamieszkać w mieszkaniu gdzie na pewno będzie szczęśliwa.

Niuńka nie chce być z innymi kotami,pragnie tylko człowieka.Jako jedna jedyna będzie wymarzonym kotem dla nowego opiekuna.Po sterylizacji musiała wrócić  do firmy,zbyt duże zagęszczenie w ośrodkach adopcyjnych tylko by unieszczęśliwiło kicię.