Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

 

mami2018

 

Koteczka Mami odeszła za tęczowy most 09 sierpnia 2018. Miała 22 lata a z nami była 18 lat. Koteczka o bardzo dobrym charakterze, bardzo mądra , dobra a nigdy, nikt nie zadzwonił w sprawie jej adopcji. Mami na zdjęciu opala się na słońcu tego lata . Miałam nadzieję że jej silny organizm poradzi sobie z chorobą trzustki ale niestety nie udało się.

 

Mami, ur. 15. 11. 2000 r.

Mami - koteczka od roku choruje na wątrobę, jej stan bywał już bardzo ciężki, b

mami1 kot kotek kicius kocur kocurek kotka koteczka kicia do adopcji warszawa

yła bardzo chudziutka a nieustające biegunki bardzo ją męczyły, ale mimo, iż nie jest kotką dotykalską udawało się robić kroplówki i systematycznie podawać leki doustnie. Podnoszenie odporności tej już bardzo dorosłej koci bardzo pomogło. Oczywiście nadal dostaje leki i okresowo kroplówki z NaCl, z Wit. z grupy B i obecnie jej stan jest stabilny

Urocza kotka, która trafiła do nas w czasie tęgich mrozów lutowych 2002 roku. Kotka była

 

bardzo zarobaczona, chora i przemarznięta. Długie tygodnie zajęło nam leczenie Mami. Teraz jest już wysterylizowana i zaszczepiona i całkowicie zdrowa.

Bardzo ostrożna w obcowaniu z psami, robi wyraźny wyjątek wobec Rudki. Uwielbia ją ogromnie, po każdym spacerze wita ją łasząc się i delikatnie pomiaukując. Często kładzie się przed Rudką, pokazując swój śnieżnobiały brzuszek.

 

Podziel się