Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

BRO 2943 miniBambo, pies do adopcji, Warszawa

ur. 22-11-2015 r.

tel.: 693-349-978, 501-147-350

FILM

Bambo  ur....

Piesek przyszedł na świat w boksie w podwarszawskiej wsi. Od początku  w kontakcie z człowiekiem był ostrożniejszy niż jego rodzeństwo, które widywał co najwyżej raz czasami dwa dziennie. Z pewnością właśnie wtedy, kiedy był jeszcze szczeniaczkiem, powinien zamieszkać z człowiekiem, zaufać i pokochać.

 

Wówczas jego życie wyglądało by zupełnie inaczej niż teraz.
Bambo jest nadal młodym, zdrowym pieskiem, ale bardzo boi się człowieka, nie daje się pogłaskać, nie podchodzi. Kiedy staje się przy jego boksie, ucieka i szczeka wystraszony. Czasami przybiega, kładzie się na moment na swoim legowisku i znów ucieka. Jakie ma szanse na normalne życie? Nie wielkie, jeśli mu nie pomożemy!
Bambo potrzebuje kogoś, kto pokaże mu, że człowiek to nie samo zło. Kto pomoże psu zrozumieć, że można zaufać. Niestety nie mamy takiej osoby, która potrafiłaby i zechciała psu pomóc. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to proste i potrzebny jest czas, aby wyprowadzić psiaka "na prostą".
Obecnie Bambo przebywa w hotelu dla zwierząt, gdzie bardzo mało widzi człowieka i nie ma szans, aby czegoś się nauczyć. W hotelu może przebywać tylko do końca grudnia, potem zostanie wywieziony nie wiemy gdzie i prawdopodobnie całe życie spędzi w niewielkim boksie. Przykro myśleć jaki będzie los tego psiaka. Chyba że znajdą się fundusze na opłacenie hotelu, lub - co byłoby wspaniałe! - człowiek, który mógłby przyjeżdżać do psiaka i miał cierpliwość by go oswoić. Oczywiście odpłatnie można wynająć "nauczyciela", ale są to już bardzo duże koszty, gdyż jedno lub dwa spotkania z psiakiem w tygodniu nie wiele wniosą. Najlepiej gdyby Bambo był blisko kogoś, kto mógłby codziennie poświęcić mu trochę czasu . 
Obecnie miesięczny koszt pobytu Bambo w hotelu wynosi 750 zł. (z wyżywieniem)  .Bardzo prosimy o pomoc finansową dla psiaka! Wówczas będzie mógł pobyć dłużej w hotelu i wtedy może dostać szansę na szczęśliwe życie. Przede wszystkim bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu kogoś, kto będzie mógł pomóc Bambo, aby zaufał człowiekowi!
Bardzo prosimy o rozesłanie wieści o psiaku gdzie tylko jest to możliwe, udostępnienie znajomym, itp.

Podziel się

Aktualności

Czarek - kot po wypadku znalazł dom

czarek2018 1

Więcej…

Amorka znalazła dom

Więcej…

Dobrywet

Polecamy całodobową lecznicę weterynaryjną Dobrywet w Bobrowcu pod Piasecznem, która posiada Ośrodek Rehabilitacji zwierząt z możliwością zakwaterowania pacjenta na cały okres terapii. 

Zabiegi: 

Hydroterapia (bieżnia wodna), akupunktura, laseroterapia, sonoterapia, magnetoterapia, elektroterapia i inne.

Kontakt: tel.: 796-44-11-29

Zapraszamy. 

http://dobrywet.com/index.php/rehabilitacja

Facebook Dobry Wet

Fleksi znalazła dom

suczka Fleksi

Więcej…

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Więcej…

Frotka znalazła dom

frotka1

Więcej…
 

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Panią Danutę Skarbek.

Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym, zagubionym, wyrzucanym zwierzętom oraz w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście.


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner