Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Resized 20160825 155833 Mini16 letnia suczka Nana będzie miała usuwanego dużego guza. Po przeprowadzeniu badań okazało się, że ma również cysty na jajnikach, zapalenie pęcherza, echo serca ok. Także przy okazji usunięcia guza odbędzie się sterylizacja. W tym samym czasie zostanie wykastrowany jej synek, Puszek, ma 4 lata. Pieski mieszkają w budach w okolicy Otwocka, muszą być uwiązane - ale nie na łańcuchu tylko na szerokich taśmach, maja obroże. Opiekunką psiaków jest starsza kobieta, która mieszka w starym drewnianym domku i nie ma ogrodzenia z powodu braku pieniędzy. Chciała wcześniej zoperować pieski ale nie było jej stać a pomocy finansowej nie dostała. Budy psiaków są w opłakanym stanie, bardzo potrzebne są dwie BUDY OCIEPLANE na zimę. Pieski są średniej wielkości, ważą ok. 21-23 kg. Są bardzo miłe. Operowane będą w Warszawie w tym samym czasie w tej samej lecznicy, jako że rozstania bardzo źle znoszą więc będzie im raźniej.

Bardzo prosimy o rozesłanie inf. o piesakach – szacujemy, że łączny koszt z przechowaniem psiaków po operacjach wyniesie, plus badania, usg, echo serca, krew, odrobaczenie, odpchlenie. Szczepienie to kwota ok. 1800 zł.

Również budy nie muszą być nowe ale całe i ciepłe. Nana i Puszek z pewnością ogromnie się ucieszą z nowego ciepłego lokum.

Podziel się