Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Akcja zbiórki pieniędzy na pomoc dla kotów działkowych. Każdy darczyńca dostawal orginalną bąbkę choinkową.

Akcja BOMBKA (grudzień 2004)

Pani Lusia opiekuje się niemałym "stadkiem" kotów wolno żyjących na działkach rekreacyjnych pod Otwockiem. Kotów jest około 30, wszystkie zostały podrzucone przez działkowiczów, którzy bez skrupułów pozostawiają swoje zwierzęta domowe na pastwę losu po zakończeniu sezonu, a część z nich przybyła z pobliskiej wsi, gdzie zwyczaj karmienia zwierząt jest nieznany (patrz Kocięta do adopcji : Piotruś Kot, Kotka Popiołkowa).

Chcemy pomóc, inicjując zbiórkę pieniędzy na utrzymanie działkowego stadka.
W zamian za przekazaną za pośrednictwem Fundacji CANIS kwotę z dopiskiem BOMBKA, każdy darczyńca otrzyma oryginalną bombkę na choinkę wykonaną własnoręcznie przez panią Lusię. Bombki są obszywane tkaniną i haftowane w fantazyjne wzory.
Będzie Wam z pewnością miło patrzeć na tę ozdobę choinkową w Waszym domu ze świadomością, że pomogliście mniejszym braciom i że ten świąteczny czas będzie dla nich radosny i syty.
Kontaktujcie się w tej sprawie z Dorotą Nowicką: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. P.S. Niestety dość późno udało się znaleźć materiał do wykonania bombek, ale pomyślcie sobie, że możecie dziś bombki zamówić, a udekorować choinkę w... przyszłym roku.

Podziel się