Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Akcja zbiórki rzeczy na zimę dla psów i kotów


Akcja Piecyk


Pomyślcie o naszych wspólnych milusińskich: psach i kotach, mieszkających na działkach lub w Przytuliskach, którym zimą nie jest łatwo przetrwać w zdrowiu w mroźne dni bez pomocy ludzi.
Zachęcam Was do zrobienia remanentu i porządków przedświątecznych celem rozstania się z nie używanymi już przez Was dywanikami, kocami, pościelą, ręcznikami itp. "piecykami" (czystymi) - liczymy na tych z Was, którzy przedkładają BYĆ nad MIEĆ.
Dzięki nim nasze psy: Kapsel, Troska, Dukat, Milka, psy pani Elżbiety i pani Liliany, oraz koty działkowe i piwniczne przetrwają w cieple i dobrym zdrowiu srogą zimę.
Prosimy o zapakowanie zebranych "piecyków" w karton lub mocny worek foliowy i skontaktowanie się telefonicznie lub mailowo z Bożenką Rojewską. celem umówienia się w naszym magazynie przy ul. Modlińskiej.
Do Przytuliska pani Elżbiety potrzebne są sprawne urządzenia elektryczne: kuchenka elektryczna, grzejnik typu olejak lub konwektor, telewizor, czajnik elektryczny, pralka wirnikowa (najchętniej duża) oraz ciepła czysta odzież damska: kurtki, swetry, bluzy, spodnie (rozmiar S).

Podziel się