Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Dalszy ciąg akcji pomocy kotom w Zakładzie Karnym w Grudziądzu. W dn.06.09.2009 r. zostały stamtąd zabrane 2 kotki z kociętami. 2 rodzinki są odkarmiane, leczone i czekają na domy.

 

Kocięta zabrane z Zakładu Karnego w Grudziądzu w dn.06.09.2009r
Szukają odpowiedzialnych i kochających opiekunów

 

5 maluszków ur.08.08.2009: Mikana, Jakota, Julka, Riczi i Pinio oraz ich mama Marbi

Wszystkie kociaki są super urocze i zabawowe jak na ich wiek przystało.Jak na razie na pieszczoty nie maja zbyt wiele czasu-dużo się bawią , następnie najadają się do syta i przychodzi czas na mycie i układanie się do zasłużonego odpoczynku przy mamusi. Niestety mamusia jest jak na razie niedotykalska,być może zamieszkując z cierpliwym człowiekiem ośmieliła by się i zaufała-jest niedużą buro-płową koteczką na imię ma Megi.To jej dzieci w marcu tego roku zostały wyrzucone do śmietnika na terenie Zakładu Karnego i wywiezione prawdopodobnie na wysypisko!
Kiedy kociaki zostały zabrane były bardzo głodne i wychudzone,zawszone. Najmniejszy Pinio był bardzo słaby – zataczał się chodząc. Ich kocia mama zapewne miała bardzo mało mleka. Nie potrafił tez sam jeść ale karmiony łykał jedzonko i nabierał sił. Teraz jak i poprzednio jest najmniejszym z rodzeństwa ale stara się bardzo dorównać w rozrabianiu. W dniu kiedy były wzięte ważyły od 30-35 dk.Obecnie ważą 65-70 dk.Przez miesiąc przytyły 100% swojej poprzedniej wagi-to nie wiele .mimo bardzo dobrej opieki i szalonych apetytów. Prawdopodobnie mamusia nie była zbyt silna (ale zdrowa)-zapewne osłabiona częstymi porodami. Najprawdopodobniej nie wyrosną na bardzo duże koty ale za to super urocze i super kochane!!

Kociaki ur.12 .06.2009r. - Sabrina, Salem, Kenzo i Gadżet oraz ich mama Melma

Sabrina-super urocza pieszczocha, kocia dama. Oczywiście uwielbia się bawić najbardziej ze swoja siostrzyczką

Salem.która jest nieco ostrożniejsza w kontaktach kocio-ludzkich. Również uwielbia się bawić i kokietuje leżąc brzuskim do góry .

Gadżet wesoły urwisek, bardzo przymilny, włazi na kolana, trąca łebkiem, domaga się głaskania. Bardzo lubi być z człowiekiem i być w centrum uwagi. Lubi się bawić, mruczy jak motorek.

Kenzo też mruczy i uwielbia głaskanie ale mniej interesuje się człowiekiem. Woli ganiać i bawić się z innymi kotami, szczególnie z młodzikiem Diego.

Melma – mama kociaczków oczekuje na sterylizację. Jest kotką nieufną, odsuwa się i fuczy gdy próbuje się ją dotknąć. Ale miauczy do człowieka i uporczywie domaga się jedzenia co by wskazywało na to, że jest kotką do oswojenia.

W grudniu 2009 Kenzo i Gadżet znalazły nowe domy

Kocia mama Melma i 4 starsze kocięta



Kotka i młodsze kocięta

Podziel się