Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

W przytulisku mieszka obecnie 25 psów. Dzięki akcji wsparcia za pomocą sms-ów udało nam się zebrać fundusze na częściowy remont trzech dużych boksów oraz doprowadzanie bieżącej wody. Prace prowadzimy od sierpnia 2007 roku. W przytulisku ustawiliśmy ocieplane budy. Dotychczas wydaliśmy na remont 15327,85 zł. Wstępny kosztorys remontu wszystkich boksów z doprowadzeniem wody zakłada kwotę 38 000 zł. Jest jeszcze tak wiele do zrobienia!

 

Nowe boksy, czysta woda

Część remontu boksów mamy już za sobą, zwierzęta będą miały dostęp do świeżej wody.
Teraz chcielibyśmy zrobić podstawy pod budy z kostki brukowej - do tej pory psie domki stoją na drewnianych paletach, ale zwierzęta z upodobaniem je podkopują nie dbając o to, że przewracają w ten sposób swój dach nad głową. Boksy wymagają również zadaszenia nad budami. Niezbędny jest generalny remont pozostałych, mniejszych czterech boksów i części ogrodzenia, musimy również ułożyć chodnik prowadzący do boksów. Do tych prac potrzebna nam jest kostka i płyty chodnikowe, farba chlorokauczukowa i Hamerrite czarna do malowania przęseł (w tej chwili są zabezpieczone przed rdzą farbą podkładową), blacha ocynkowana.
Potrzebni są też wolontariusze do prac porządkowych takich jak usunięcie starych palet, zasypanie dziur, wyrównanie terenu, przerzucenie gruzu do kontenera, rozebranie walących się starych bud dla psów.

Jeśli chcesz pomóc, napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 22-833-81-30, 693-34-99-78.

 


Remont budy - czerwiec 2009 - materiały budowlane
Remont budy - maj 2009 - remont budy Wojtusia
Stare boksy - Cztery boksy nadal nie są wyremontowane. Zbieramy fundusze na ten cel.
Zabezpieczenie przed zimą farbą antykorozyjną sierpień-listopad 2008

Nowa buda Tajgi przywieziona 4 lipca 2008Praca przy boksie Tajgi 3 lipca 2008
Azyl po remoncie

Więcej zdjęć azylu


Azyl w trakcie remontu i po (maj 2008)


Azyl przed remontem i poPodziel się